Web sitemizi Internet Explorer üzerinden ziyaret ettiğinizi fark ettik. Daha iyi bir web sitesi deneyimi için web sitemizi Google Chrome veya Microsoft Edge kullanarak veya aşağıdaki QR kodunu akıllı telefonunuzdan okutarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Hakkımızda

APlus Bakery, APlus çatısı altında 2006 yılında kuruldu. APlus’ın verdiği hizmetleri desteklemek ve kendi markaları için unlu mamullerin üretimini hedefleyen pastanemiz, CafeAPlus’lar ile birlikte grup dışına da hizmet vermeye başladı. Genel ihtiyaçlara yönelik, pratik ürünlerin yer aldığı ürün gamıyla 15 yıldır hizmet veren APlus Pastaneleri, 2020 yılı itibariyle APlus Bakery adıyla yepyeni bir vizyon ve hedefle yola devam ediyor.

Modern pastaneciliği, pattiseries ile birleştiren APlus Bakery APlus Pastaneleri’nden sevilen lezzetleri miras alırken yeni ve daha önce sunulmamış ürünlerin yer aldığı ürün gamıyla hizmete başladı. Klasik pastalar, isteğe göre hazırlanan özel yaş pastalar, kurabiye çeşitleri, cheesecake ve muffinler gibi ürünlerin yanı sıra paketli ürün segmentini de 2021 yılıyla birlikte hayata geçirdi.

Mutfağa girdiğimizde sizin için sadece kekler, pastalar, poğaçalar, kurabiyeler değil; özel anlar üretiyoruz.